Aktuality 2016
Ostravská muzejní noc ve Slezskoostravské galerii
V rámci Ostravské muzejní noci navštívilo galerii 141 lidí. Za zvuků židovského klezmeru z Vítkovic v podání skupiny Mamalör se zpěvačkou Terezou Cisovskou se návštěvníci snažili svým malířským uměním konkurovat výstavě Milana Cieślara a vznikla tak pozoruhodná kolektivní díla.
O občertvení se postarala netradiční obsluha Mental Café.
« zpět na přehled
Aktuality
Ve čtvrtek 21. dubna 2022 byla slavnostně zahájena výstava s názvem HLEDÁNÍ autorů Emila Matery a Libora Kawuloka.
více

Přijměte pozvání na vernisáž výstavy s názvem HLEDÁNÍ autorů Emila Matery a Libora Kawuloka, která se bude konat 21. dubna 2022 v 17:00 hodin ve Slezskoostravské galerii, Těšínská 35, Slezská Ostrava.
více

Ve Slezskosotravské galerii proběhl 31. března 2022 workshop Nedbalek v kytici. Účastnice si pod odborným dohledem floristek vyrobily velikonoční věnce kterými si ozdobí své domovy a navodí jarní atmosféru.
více

Pokud jste ještě neviděli výstavu Druhý nádech Výtvarného spolku In Signum máte možnost zavítat do Slezskoostravské galerie ještě o víkendu 9. a 10. dubna. Budeme se na vás těšit po oba dny od 10:00 do 16:00 hodin.
více
