Aktuality 2017
Křest CD
Jménem vedení městského obvodu Slezská Ostrava Vás zveme na slavnostní prezentaci nového CD spirituálů „Večerní, když zvony znějí“ sólisty opery Národního divadla v Praze Iva Hrachovce (bas) za doprovodu Ireny Szurmanové (klávesy). Kmotrem CD se stane pan Alfred Strejček. Akce se koná ve čtvrtek 23. března 2017 v 19.00 hodin ve Slezskoostravské galerii a je realizována s finančním přispěním statutárního města Ostravy.
« zpět na přehled
Aktuality
Přijměte pozvání na vernisáž výstavy WOMEN fotografa Maria Sikory, která se uskuteční ve Slezskoostravské galerii, ve středu 7. června 2023 v 17:00 hodin.
více

Těšíme se na setkání s vámi při třetí komentované prohlídce výstavy FIGURA Z PĚTI ZEMÍ, která se kona v neděli 14. května od 12 hodin.
více

I naše Slezskoostravská galerie se zapojuje do akce Ostravská muzejní noc. V sobotu 20. května bude galerie výjimečně otevřená až od 17:00 do 23:45 hodin. Těšíme se na Vás.
více

Zveme vám na, v pořadí už druhou, komentovanou prohlídku mezinárodní výstavy FIGURA Z PĚTI ZEMÍ, která se uskuteční v neděli 23. dubna 2023 ve 12:00 hodin.
více
